قوانين خريد

قوانین و مقررات خرید

مشتریان گرامی لطفاً موارد زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

کلیه‌ی قوانین و مقررات فروش هایپرنا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک اعمال شده و تمامی تیم های هایپرنا و مشتریان عزیز ملزم به پایبندی به آنها خواهند بود.

1. ثبت سفارش در هایپرنا در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته انجام می پذیرد.
ارسالهای رایگان هایپرنا در شهر اهواز از ساعت 9 الی 22 انجام میگیرند و سفارشات ثبت شده خارج از وقت فوق، در اولین شیف کاری ارسال می گردند.
سفارشات در سه بازه زمانی ارسال میگردند.

2. برای ثبت سفارش و بهره گیری از تخفیفات و شرکت در قرعه کشی های هفتگی و مناسبتی ثبت نام و ایجاد حساب کابری ضروریست.

3. در صورت عدم آشنایی به اینترنت و خرید آنلاین میتوان سفارشات خود را به آیدی تلگرام فروش @forooshhyperna ارسال و در محل تحویل و تسویه شود.

4. ,واحد فروش می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری متناسب با قیمت و کیفیت کالای درخواستی انتخاب و جایگزین کند.

5. مشتریان گرامی باید هنگام ثبت سفارش اطلاعات شخصی و آدرس محل را صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی‌ست درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش ایشان قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

6. مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت آنلاین، نقدی و یا با استفاده از دستگاه POS (کارت خوان) در محل پرداخت نمایند.

7. با عنایت به اینکه رضایت مشتری بالاتر از تمامی قوانین کاریست،سفارشات ارسال شده چنانچه مغایر با سفارش ثبت شده مشتری و یا فاقد استانداردهای لازم و مجوز های بهداشتی باشند با کمال میل ارجاع داده خواهند شد.

8. در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد فروش @forooshhyperna اطلاع دهد.

9. مشتریان گرامی در هنگام دریافت سفارش و قبل از تسویه حساب فاکتور خود نسبت به موارد زیر اطمینان حاصل فرمایند:
- تاریخ تولید و انقضای مواد غذایی
- شماره پروانه ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
- آدرس کامل و تلفن محل تولید
- شرایط نگهداری درج شده روی محصول (فریزر، یخچال و یا دمای معمولی محیط)
- شماره ثبت و شماره بهره برداری

هایپرنا...سوپر مارکت شما

Scroll